Purina Dog Chow Puppy jahňacie 14 kg
Kód: DLZBEZKSP0003Podrobný popis
Purina Dog Chow Puppy jahňacie 14 kg| Plemeno domáceho zvieraťa | Labrador |
| Kategória | Pre psa |
| Hmotnosť | 14 kg |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Fáza života zvieraťa | Šteňa |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Obsahuje vitamíny | vitamín E, Vitamín A, vitamín D3 |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Typ balenia | Vrecko |
| Séria | PURINA Dog Chow |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku | 14% |
| Obsah vitamínu D3 | 1300 IU/kg |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
| Obsah vitamínu A | 22600 IU/kg |
| Proteíny | 28% |
| Obsah vitamínu E | 105 mg/kg |
| Hrubý popol | 7,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 7613034487872 |
| Plemeno domáceho zvieraťa: | Labrador |
| Kategória: | Pre psa |
| Hmotnosť: | 14 kg |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Fáza života zvieraťa: | Šteňa |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Obsahuje vitamíny: | vitamín E, Vitamín A, vitamín D3 |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Séria: | PURINA Dog Chow |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku: | 14% |
| Obsah vitamínu D3: | 1300 IU/kg |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
| Obsah vitamínu A: | 22600 IU/kg |
| Proteíny: | 28% |
| Obsah vitamínu E: | 105 mg/kg |
| Hrubý popol: | 7,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
