Purina DOG CHOW Sensitive Adult 14 kg losos
Kód: DLZPUIKSP0038Podrobný popis
Purina DOG CHOW Sensitive Adult 14 kg losos| Obsahuje vitamíny | Vitamín A, vitamín E, vitamín D3 |
| Séria | PURINA Dog Chow |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Vlasy a pokožka, Všeobecný zdravotný stav |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Typ balenia | Vrecko |
| Hlavná chuť | Ryby |
| Hmotnosť | 14 kg |
| Chuť krmiva | Losos |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah vitamínu E | 96 mg/kg |
| Proteíny | 23% |
| Obsah tuku | 10% |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Hrubý popol | 8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 7613034488244 |
| Obsahuje vitamíny: | Vitamín A, vitamín E, vitamín D3 |
| Séria: | PURINA Dog Chow |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Vlasy a pokožka, Všeobecný zdravotný stav |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Hlavná chuť: | Ryby |
| Hmotnosť: | 14 kg |
| Chuť krmiva: | Losos |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah vitamínu E: | 96 mg/kg |
| Proteíny: | 23% |
| Obsah tuku: | 10% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Hrubý popol: | 8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
