PURINA Friskies Balance Chicken with beef and vegetables - suché krmivo pre psov - 15kg
Kód: DLPPUIKAS0025Podrobný popis
PURINA Friskies Balance Chicken with beef and vegetables - suché krmivo pre psov - 15kg| Ďalšie funkcie | Žiadne špeciálne potreby, Všeobecný zdravotný stav |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez gluténu | Nie |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Forma | Pevné |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Séria | PURINA Friskies |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku | 10% |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
| Proteíny | 20% |
| Hrubý popol | 8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 7613031394869 |
| Ďalšie funkcie: | Žiadne špeciálne potreby, Všeobecný zdravotný stav |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez gluténu: | Nie |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Forma: | Pevné |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Hmotnosť: | 15 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Séria: | PURINA Friskies |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku: | 10% |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
| Proteíny: | 20% |
| Hrubý popol: | 8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
