PURINA One Adult Medium/Maxi Mono Rich in turkey - suché krmivo pre psov - 2,5kg
Kód: DLPPUIKAS0035Podrobný popis
PURINA One Adult Medium/Maxi Mono Rich in turkey - suché krmivo pre psov - 2,5kg| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Ďalšie funkcie | Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav, Monobielkoviny |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Séria | PURINA One |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Hlavná chuť | Morka |
| Psie plemeno | Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov, Všetky stredné plemená psov |
| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Nie |
| Typ balenia | Vrecko |
| Forma | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana svalovej hmoty, Všeobecné zdravie |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez gluténu | Nie |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Proteíny | 25% |
| Hrubý popol | 8% |
| Obsah tuku | 15% |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8445290490070 |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Ďalšie funkcie: | Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav, Monobielkoviny |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Séria: | PURINA One |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Hlavná chuť: | Morka |
| Psie plemeno: | Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov, Všetky stredné plemená psov |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Nie |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Forma: | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana svalovej hmoty, Všeobecné zdravie |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez gluténu: | Nie |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Proteíny: | 25% |
| Hrubý popol: | 8% |
| Obsah tuku: | 15% |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
