PURINA One Adult Medium/Maxi Rich in lamb with rice - suché krmivo pre psov - 2,5kg
Kód: DLPPUIKAS0030Podrobný popis
PURINA One Adult Medium/Maxi Rich in lamb with rice - suché krmivo pre psov - 2,5kg| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Budovanie svalov |
| Psie plemeno | Všetky plemená veľkých psov, Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Bez cukru | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Typ balenia | Vrecko |
| Neobsahuje sóju | Nie |
| Forma | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana svalovej hmoty, Všeobecné zdravie |
| Bez gluténu | Nie |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Séria | PURINA One |
| Kategória | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah tuku | 15% |
| Proteíny | 25% |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
| Hrubý popol | 7% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 7613287013491 |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Budovanie svalov |
| Psie plemeno: | Všetky plemená veľkých psov, Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Bez cukru: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Neobsahuje sóju: | Nie |
| Forma: | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana svalovej hmoty, Všeobecné zdravie |
| Bez gluténu: | Nie |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Séria: | PURINA One |
| Kategória: | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah tuku: | 15% |
| Proteíny: | 25% |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
| Hrubý popol: | 7% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
