PURINA One Adult Medium/Maxi Weight Control/Sterilized Rich in turkey with rice - suché krmivo pre psov - 2,5kg
Kód: DLPPUIKAS0028Podrobný popis
PURINA One Adult Medium/Maxi Weight Control/Sterilized Rich in turkey with rice - suché krmivo pre psov - 2,5kg| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez gluténu | Nie |
| Psie plemeno | Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Ďalšie funkcie | Budovanie svalov, Sterilizácia, Všeobecný zdravotný stav, Nadváha |
| Kategória | Pre psa |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Séria | PURINA One |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Sterilizované, Sklon k nadváhe, Ochrana svalovej hmoty, Všeobecné zdravie |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Hlavná chuť | Morka |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku | 9% |
| Hrubý popol | 7,5% |
| Proteíny | 27% |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 7613036514576 |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez gluténu: | Nie |
| Psie plemeno: | Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Ďalšie funkcie: | Budovanie svalov, Sterilizácia, Všeobecný zdravotný stav, Nadváha |
| Kategória: | Pre psa |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Séria: | PURINA One |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Sterilizované, Sklon k nadváhe, Ochrana svalovej hmoty, Všeobecné zdravie |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Hlavná chuť: | Morka |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku: | 9% |
| Hrubý popol: | 7,5% |
| Proteíny: | 27% |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
