PURINA One Junior Medium/Maxi Rich in chicken with rice - suché krmivo pre psov - 7kg
Kód: DLPPUIKAS0029Podrobný popis
PURINA One Junior Medium/Maxi Rich in chicken with rice - suché krmivo pre psov - 7kg| Neobsahuje sóju | Nie |
| Forma | Pevné |
| Psie plemeno | Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená veľkých a obrích psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Obdobie rastu, Všeobecné zdravie |
| Hmotnosť | 7 kg |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez gluténu | Nie |
| Ďalšie funkcie | Obdobie rastu, Všeobecný zdravotný stav |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Séria | PURINA One |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol | 7,5% |
| Obsah tuku | 17% |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
| Proteíny | 29% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 7613038111803 |
| Neobsahuje sóju: | Nie |
| Forma: | Pevné |
| Psie plemeno: | Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená veľkých a obrích psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Obdobie rastu, Všeobecné zdravie |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez gluténu: | Nie |
| Ďalšie funkcie: | Obdobie rastu, Všeobecný zdravotný stav |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Séria: | PURINA One |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol: | 7,5% |
| Obsah tuku: | 17% |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
| Proteíny: | 29% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
