PURINA One Mini/Small Active Rich in chicken with rice - suché krmivo pre psov - 800g
Kód: DLZPUIKSP0094Podrobný popis
PURINA One Mini/Small Active Rich in chicken with rice - suché krmivo pre psov - 800g| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia, Vlasy a pokožka, Všeobecný zdravotný stav, Podpora imunity |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Nie |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Bez cukru | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Silná imunita, Aktívny, Správne trávenie, Koža a srsť |
| Séria | PURINA One |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Kategória | Pre psa |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez gluténu | Nie |
| Typ balenia | balíček |
| Forma | Pevné |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Hmotnosť | 800 g |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny | 28% |
| Obsah tuku | 18% |
| Hrubý popol | 8% |
| Hrubá vláknina | 3% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 7613036528320 |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia, Vlasy a pokožka, Všeobecný zdravotný stav, Podpora imunity |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Nie |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Bez cukru: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Silná imunita, Aktívny, Správne trávenie, Koža a srsť |
| Séria: | PURINA One |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Kategória: | Pre psa |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez gluténu: | Nie |
| Typ balenia: | balíček |
| Forma: | Pevné |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Hmotnosť: | 800 g |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny: | 28% |
| Obsah tuku: | 18% |
| Hrubý popol: | 8% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
