PURINA One Sensitive Mini/Small Salmon with rice - suché krmivo pre psov - 1,5kg
Kód: DLPPUIKAS0026Podrobný popis
PURINA One Sensitive Mini/Small Salmon with rice - suché krmivo pre psov - 1,5kg| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Kategória | Pre psa |
| Hlavná chuť | Losos |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Bez gluténu | Nie |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Typ balenia | Vrecko |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Podpora trávenia |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana tráviaceho traktu, Citlivý žalúdok |
| Neobsahuje sóju | Nie |
| Forma | Pevné |
| Séria | PURINA One |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Hmotnosť | 1,5 kg |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny | 27% |
| Hrubý popol | 7,5% |
| Hrubá vláknina | 2% |
| Obsah tuku | 17% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 7613034546210 |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Kategória: | Pre psa |
| Hlavná chuť: | Losos |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Bez gluténu: | Nie |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Podpora trávenia |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana tráviaceho traktu, Citlivý žalúdok |
| Neobsahuje sóju: | Nie |
| Forma: | Pevné |
| Séria: | PURINA One |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Hmotnosť: | 1,5 kg |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny: | 27% |
| Hrubý popol: | 7,5% |
| Hrubá vláknina: | 2% |
| Obsah tuku: | 17% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
