PURINA Pro Plan Small & Mini Adult Sensitive Digestion - 7kg
Kód: DLZPUIKSP0057Podrobný popis
PURINA Pro Plan Small & Mini Adult Sensitive Digestion - 7kg| Kategória | Pre psa |
| Plemeno domáceho zvieraťa | Yorkshire Terrier |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia, Precitlivenosť na potraviny |
| Séria | PURINA Pro Plan |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hlavná chuť | Husa |
| Psie plemeno | Jorkšírsky teriér, Ši-cu, Čivava |
| Typ balenia | Vrecko |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Špecifické potreby zvieraťa | Koža a srsť |
| Hmotnosť | 7 kg |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol | 7% |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
| Obsah tuku | 17% |
| Proteíny | 27% |
| Obsahuje vitamíny | vitamín E, Vitamín A, vitamín C, vitamín D3 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 7613036611329 |
| Kategória: | Pre psa |
| Plemeno domáceho zvieraťa: | Yorkshire Terrier |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia, Precitlivenosť na potraviny |
| Séria: | PURINA Pro Plan |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hlavná chuť: | Husa |
| Psie plemeno: | Jorkšírsky teriér, Ši-cu, Čivava |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Koža a srsť |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol: | 7% |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
| Obsah tuku: | 17% |
| Proteíny: | 27% |
| Obsahuje vitamíny: | vitamín E, Vitamín A, vitamín C, vitamín D3 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
