PURINA Sensitive Skin Large Athletic Adult Losos suché krmivo pre psov - 14 kg
Kód: DLZPUIKSP0098Podrobný popis
PURINA Sensitive Skin Large Athletic Adult Losos suché krmivo pre psov - 14 kg| Séria | PURINA Pro Plan |
| Chuť krmiva | Losos |
| Veľkosť plemena | Veľké (26 až 44 kg), Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Vlasy a pokožka |
| Kategória | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Hlavná chuť | Ryby, Losos |
| Obsahuje vitamíny | Vitamín A, vitamín C, vitamín D3 |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Typ balenia | Vrecko |
| Psie plemeno | Všetky stredné plemená psov |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Typ produktu | Suché krmivo |
| Hmotnosť | 14 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Koža a srsť |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Žiadne umelé prísady | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Žiadne umelé farbivá | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Hrubý popol | 6,5% |
| Fosforu | 0,84% |
| Obsah tuku | 18% |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Proteíny | 28% |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Sodík | 0,48% |
| Laktóza zadarmo | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Bez gluténu | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 7613035417045 |
| Séria: | PURINA Pro Plan |
| Chuť krmiva: | Losos |
| Veľkosť plemena: | Veľké (26 až 44 kg), Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Vlasy a pokožka |
| Kategória: | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Hlavná chuť: | Ryby, Losos |
| Obsahuje vitamíny: | Vitamín A, vitamín C, vitamín D3 |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Psie plemeno: | Všetky stredné plemená psov |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Typ produktu: | Suché krmivo |
| Hmotnosť: | 14 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Koža a srsť |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Žiadne umelé prísady: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Žiadne umelé farbivá: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Hrubý popol: | 6,5% |
| Fosforu: | 0,84% |
| Obsah tuku: | 18% |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Proteíny: | 28% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Sodík: | 0,48% |
| Laktóza zadarmo: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Bez gluténu: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
