ROYAL CANIN Adult Medium - suché krmivo pre psov - 4kg
Kód: DLPROYKAS0006Podrobný popis
ROYAL CANIN Adult Medium - suché krmivo pre psov - 4kg| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Ďalšie funkcie | Budovanie svalov |
| Séria | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kupónovanie Royal Canin | Zľava 30 zł |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Hlavná chuť | Hydina |
| Forma | Pevné |
| Neobsahuje sóju | Nie |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Typ balenia | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Psie plemeno | Všetky stredné plemená psov |
| Bez gluténu | Nie |
| Hmotnosť | 4 kg |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol | 6,2% |
| Hrubá vláknina | 1,6% |
| Obsah tuku | 14% |
| Proteíny | 25% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 3182551055801 |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Ďalšie funkcie: | Budovanie svalov |
| Séria: | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kupónovanie Royal Canin: | Zľava 30 zł |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Hlavná chuť: | Hydina |
| Forma: | Pevné |
| Neobsahuje sóju: | Nie |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Psie plemeno: | Všetky stredné plemená psov |
| Bez gluténu: | Nie |
| Hmotnosť: | 4 kg |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol: | 6,2% |
| Hrubá vláknina: | 1,6% |
| Obsah tuku: | 14% |
| Proteíny: | 25% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
