ROYAL CANIN Adult Mini S - suché krmivo pre psov - 2kg
Kód: DLPROYKAS0010Podrobný popis
ROYAL CANIN Adult Mini S - suché krmivo pre psov - 2kg| Forma | Pevné |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez gluténu | Nie |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Pomoc pri udržiavaní hmotnosti |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Séria | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Hlavná chuť | Hydina |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Psie plemeno | Všetky plemená miniatúrnych psov, Všetky plemená malých psov |
| Neobsahuje sóju | Nie |
| Kategória | Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina | 1,7% |
| Proteíny | 27% |
| Hrubý popol | 6,8% |
| Obsah tuku | 16% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 3182551055696 |
| Forma: | Pevné |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez gluténu: | Nie |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Pomoc pri udržiavaní hmotnosti |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Séria: | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Hlavná chuť: | Hydina |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Psie plemeno: | Všetky plemená miniatúrnych psov, Všetky plemená malých psov |
| Neobsahuje sóju: | Nie |
| Kategória: | Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina: | 1,7% |
| Proteíny: | 27% |
| Hrubý popol: | 6,8% |
| Obsah tuku: | 16% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
