ROYAL CANIN Anallergenic Small VHN - suché krmivo pre psov - 1,5kg
Kód: VETROYKSP0010Podrobný popis
ROYAL CANIN Anallergenic Small VHN - suché krmivo pre psov - 1,5kg| Séria | ROYAL CANIN Veterinary, ROYAL CANIN Anallergenic |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Bez cukru | Áno |
| Ďalšie funkcie | Alergia, Bez lepku |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Hmotnosť | 1,5 kg |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Neobsahuje sóju | Nie |
| Forma | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Typ balenia | Vrecko |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Hlavná chuť | Mäso |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Store in a dry and cool place., Ensure access to fresh water. |
| Proteíny | 20% |
| Obsah tuku | 15% |
| Hrubý popol | 7,2% |
| Hrubá vláknina | 1,9% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 3182550938785 |
| Séria: | ROYAL CANIN Veterinary, ROYAL CANIN Anallergenic |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Bez cukru: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Alergia, Bez lepku |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Hmotnosť: | 1,5 kg |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Neobsahuje sóju: | Nie |
| Forma: | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Hlavná chuť: | Mäso |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Store in a dry and cool place., Ensure access to fresh water. |
| Proteíny: | 20% |
| Obsah tuku: | 15% |
| Hrubý popol: | 7,2% |
| Hrubá vláknina: | 1,9% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
