ROYAL CANIN Anallergenic Small VHN - suché krmivo pre psov - 3kg
Kód: VETROYKSP0011Podrobný popis
ROYAL CANIN Anallergenic Small VHN - suché krmivo pre psov - 3kg| Neobsahuje sóju | Nie |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Séria | ROYAL CANIN Anallergenic, ROYAL CANIN Veterinary |
| Forma | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Ďalšie funkcie | Alergia, Bez lepku |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Áno |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny |
| Hlavná chuť | Mäso |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Upozornenia | Ensure access to fresh water., Keep out of the reach of children., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina | 7,2% |
| Proteíny | 20% |
| Obsah tuku | 15% |
| Hrubý popol | 1,9% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 3182550938983 |
| Neobsahuje sóju: | Nie |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Séria: | ROYAL CANIN Anallergenic, ROYAL CANIN Veterinary |
| Forma: | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Ďalšie funkcie: | Alergia, Bez lepku |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny |
| Hlavná chuť: | Mäso |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Upozornenia: | Ensure access to fresh water., Keep out of the reach of children., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina: | 7,2% |
| Proteíny: | 20% |
| Obsah tuku: | 15% |
| Hrubý popol: | 1,9% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
