ROYAL CANIN Anallergenic - suha pasja hrana - 8 kg
Kód: VETBEZKSP0001Podrobný popis
ROYAL CANIN Anallergenic - suha pasja hrana - 8 kg| Séria | ROYAL CANIN Veterinary, ROYAL CANIN Anallergenic |
| Kategória produktu | Suché krmivo, Veterinárne krmivo |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Alergia |
| Hlavná chuť | Hydina |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Typ balenia | Vrecko |
| Kategória | Pre psa |
| Neobsahuje sóju | Nie |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť | 8 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Správne trávenie, Alergia na potraviny, Zlepšenie zdravia kože |
| Žiadne umelé farbivá | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Forma | Pevné |
| Chuť krmiva | Mäso, ryža |
| Bez gluténu | Áno |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Účinky na zdravie | Liečba alergie, Starostlivosť o trávenie, Koža a srsť |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Ensure access to fresh water., Store in a dry and cool place. |
| Obsah tuku | 16,5% |
| Hrubá vláknina | 1,7% |
| Proteíny | 18% |
| Hrubý popol | 6,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 3182550940566 |
| Séria: | ROYAL CANIN Veterinary, ROYAL CANIN Anallergenic |
| Kategória produktu: | Suché krmivo, Veterinárne krmivo |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Alergia |
| Hlavná chuť: | Hydina |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Kategória: | Pre psa |
| Neobsahuje sóju: | Nie |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť: | 8 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Správne trávenie, Alergia na potraviny, Zlepšenie zdravia kože |
| Žiadne umelé farbivá: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Forma: | Pevné |
| Chuť krmiva: | Mäso, ryža |
| Bez gluténu: | Áno |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Účinky na zdravie: | Liečba alergie, Starostlivosť o trávenie, Koža a srsť |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Ensure access to fresh water., Store in a dry and cool place. |
| Obsah tuku: | 16,5% |
| Hrubá vláknina: | 1,7% |
| Proteíny: | 18% |
| Hrubý popol: | 6,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
