ROYAL CANIN BHN Yorkshire Terrier Adult - suché krmivo pre psov - 3kg
Kód: DLZROYKSP0052Podrobný popis
ROYAL CANIN BHN Yorkshire Terrier Adult - suché krmivo pre psov - 3kg| Typ balenia | Vrecko |
| Obsahuje vitamíny | vitamín B6, vitamín E, vitamín B9 (kyselina listová), vitamín B2, Vitamin B5, Vitamín B12, Vitamín B3, Vitamín H (biotín), vitamín D3, Vitamín B1, Vitamín A, vitamín C |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav, Koža a srsť |
| Psie plemeno | Jorkšírsky teriér |
| Hlavná chuť | Hydina |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Chuť krmiva | Hydina |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Obsahuje antioxidanty | Áno |
| Veľkosť plemena | Extra malý (<4 kg), Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Forma | Pevné |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Plemeno domáceho zvieraťa | Yorkshire Terrier |
| Ďalšie funkcie | Vlasy a pokožka |
| Séria | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku | 18% |
| Obsah zinku | 218 mg/kg |
| Obsah vitamínu B6 | 75,7 mg/kg |
| Kyselina listová (vitamín B9) obsah | 13,6 mg/kg |
| Niacín (vitamín B3) obsah | 482,8 mg/kg |
| Obsah taurínu | 0,22 mg/kg |
| Obsah mangánu | 73 mg/kg |
| Vápnik | 0,72% |
| Obsah vitamínu B12 | 130 μg/kg |
| Obsah selénu | 0,28 mg/kg |
| Obsah jódu | 5,2 mg/kg |
| Tiamín (vitamín B1) obsah | 27 mg/kg |
| Metabolizovateľná energia (ME) | 3944 kcal / kg |
| Obsah železa | 166 mg/kg |
| Fosforu | 0,6% |
| Hrubý popol | 5% |
| Hrubá vláknina | 3,1% |
| Riboflavín (vitamín B2) obsah | 48,6 mg/kg |
| Obsah L-karnitínu | 100 mg/kg |
| Proteíny | 28% |
| Obsah vitamínu D3 | 800 IU/kg |
| Obsah vitamínu C | 300 mg/kg |
| Obsah kyseliny pantoténovej (vitamín B5) | 145,2 mg/kg |
| Obsah horčíka | 0,11% |
| Obsah medi | 15 mg/kg |
| Obsah biotínu | 3070 μg/kg |
| Obsah vitamínu E | 600 mg/kg |
| Obsah draslíka | 0,7% |
| Sodík | 0,3% |
| Obsah vitamínu A | 31000 IU/kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 3182550799768 |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Obsahuje vitamíny: | vitamín B6, vitamín E, vitamín B9 (kyselina listová), vitamín B2, Vitamin B5, Vitamín B12, Vitamín B3, Vitamín H (biotín), vitamín D3, Vitamín B1, Vitamín A, vitamín C |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav, Koža a srsť |
| Psie plemeno: | Jorkšírsky teriér |
| Hlavná chuť: | Hydina |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Chuť krmiva: | Hydina |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Obsahuje antioxidanty: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Extra malý (<4 kg), Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Forma: | Pevné |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Plemeno domáceho zvieraťa: | Yorkshire Terrier |
| Ďalšie funkcie: | Vlasy a pokožka |
| Séria: | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku: | 18% |
| Obsah zinku: | 218 mg/kg |
| Obsah vitamínu B6: | 75,7 mg/kg |
| Kyselina listová (vitamín B9) obsah: | 13,6 mg/kg |
| Niacín (vitamín B3) obsah: | 482,8 mg/kg |
| Obsah taurínu: | 0,22 mg/kg |
| Obsah mangánu: | 73 mg/kg |
| Vápnik: | 0,72% |
| Obsah vitamínu B12: | 130 μg/kg |
| Obsah selénu: | 0,28 mg/kg |
| Obsah jódu: | 5,2 mg/kg |
| Tiamín (vitamín B1) obsah: | 27 mg/kg |
| Metabolizovateľná energia (ME): | 3944 kcal / kg |
| Obsah železa: | 166 mg/kg |
| Fosforu: | 0,6% |
| Hrubý popol: | 5% |
| Hrubá vláknina: | 3,1% |
| Riboflavín (vitamín B2) obsah: | 48,6 mg/kg |
| Obsah L-karnitínu: | 100 mg/kg |
| Proteíny: | 28% |
| Obsah vitamínu D3: | 800 IU/kg |
| Obsah vitamínu C: | 300 mg/kg |
| Obsah kyseliny pantoténovej (vitamín B5): | 145,2 mg/kg |
| Obsah horčíka: | 0,11% |
| Obsah medi: | 15 mg/kg |
| Obsah biotínu: | 3070 μg/kg |
| Obsah vitamínu E: | 600 mg/kg |
| Obsah draslíka: | 0,7% |
| Sodík: | 0,3% |
| Obsah vitamínu A: | 31000 IU/kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
