ROYAL CANIN BHN Yorkshire Terrier Adult suché krmivo pre psov - 7,5 kg
Kód: AMABEZKAR1899Podrobný popis
ROYAL CANIN BHN Yorkshire Terrier Adult suché krmivo pre psov - 7,5 kg| Hlavná chuť | Hydina |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav, Koža a srsť |
| Kategória | Pre psa |
| Neobsahuje sóju | Nie |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Séria | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Psie plemeno | Jorkšírsky teriér |
| Ďalšie funkcie | Vlasy a pokožka, Všeobecný zdravotný stav |
| Typ balenia | Vrecko |
| Obsahuje antioxidanty | Áno |
| Veľkosť plemena | Extra malý (<4 kg), Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Plemeno domáceho zvieraťa | Yorkshire Terrier |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez gluténu | Nie |
| Hmotnosť | 7,5 kg |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Proteíny | 28% |
| Hrubý popol | 5,1% |
| Obsah tuku | 18% |
| Hrubá vláknina | 2,8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 3182550716925 |
| Hlavná chuť: | Hydina |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav, Koža a srsť |
| Kategória: | Pre psa |
| Neobsahuje sóju: | Nie |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Séria: | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Psie plemeno: | Jorkšírsky teriér |
| Ďalšie funkcie: | Vlasy a pokožka, Všeobecný zdravotný stav |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Obsahuje antioxidanty: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Extra malý (<4 kg), Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Plemeno domáceho zvieraťa: | Yorkshire Terrier |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez gluténu: | Nie |
| Hmotnosť: | 7,5 kg |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Proteíny: | 28% |
| Hrubý popol: | 5,1% |
| Obsah tuku: | 18% |
| Hrubá vláknina: | 2,8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
