ROYAL CANIN CCN Mini Digestive Care - suché krmivo pre psov - 3 kg
Kód: DLZROYKDP0001Podrobný popis
ROYAL CANIN CCN Mini Digestive Care - suché krmivo pre psov - 3 kg| Plemeno domáceho zvieraťa | Yorkshire Terrier |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Séria | ROYAL CANIN Care Nutrition, ROYAL CANIN Veterinary |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Forma | Pevné |
| Veľkosť plemena | Malé plemená psov (4-14 kg), Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Hlavná chuť | Hydina |
| Špecifické potreby zvieraťa | Správne trávenie |
| Neobsahuje sóju | Nie |
| Typ balenia | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Účinky na zdravie | Správne trávenie |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Chuť krmiva | Hydina |
| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia |
| Kategória | Pre psa |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo, Suché krmivo |
| Bez gluténu | Nie |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina | 1,8% |
| Obsah tuku | 22% |
| Proteíny | 30% |
| Hrubý popol | 6,1% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 3182550894012 |
| Plemeno domáceho zvieraťa: | Yorkshire Terrier |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Séria: | ROYAL CANIN Care Nutrition, ROYAL CANIN Veterinary |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Forma: | Pevné |
| Veľkosť plemena: | Malé plemená psov (4-14 kg), Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Hlavná chuť: | Hydina |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Správne trávenie |
| Neobsahuje sóju: | Nie |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Účinky na zdravie: | Správne trávenie |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Chuť krmiva: | Hydina |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia |
| Kategória: | Pre psa |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo, Suché krmivo |
| Bez gluténu: | Nie |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina: | 1,8% |
| Obsah tuku: | 22% |
| Proteíny: | 30% |
| Hrubý popol: | 6,1% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
