ROYAL CANIN Dog Gastrointestinal Low Fat VHN - suché krmivo pre psov - 12kg
Kód: AMABEZKAR0981Podrobný popis
ROYAL CANIN Dog Gastrointestinal Low Fat VHN - suché krmivo pre psov - 12kg| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez gluténu | Nie |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Nadváha |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Sklon k nadváhe, Ochrana tráviaceho traktu |
| Typ balenia | Vrecko |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Séria | SYTA MICHA Chef |
| Hlavná chuť | Hydina |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure access to fresh water. |
| Obsah tuku | 7% |
| Hrubý popol | 6,2% |
| Proteíny | 22% |
| Hrubá vláknina | 1,7% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 3182550771177 |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez gluténu: | Nie |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Nadváha |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Sklon k nadváhe, Ochrana tráviaceho traktu |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Séria: | SYTA MICHA Chef |
| Hlavná chuť: | Hydina |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure access to fresh water. |
| Obsah tuku: | 7% |
| Hrubý popol: | 6,2% |
| Proteíny: | 22% |
| Hrubá vláknina: | 1,7% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
