ROYAL CANIN Dog Hepatic VHN - suché krmivo pre psov - 1,5kg
Kód: VETROYKSP0016Podrobný popis
ROYAL CANIN Dog Hepatic VHN - suché krmivo pre psov - 1,5kg| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo, Dietetická kŕmna zmes |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Neobsahuje sóju | Nie |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Ďalšie funkcie | Chorá pečeň |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Hmotnosť | 1,5 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochorenia pečene, Regulácia funkcie pečene, prevencia zápalov, zlepšenie metabolizmu |
| Séria | ROYAL CANIN Veterinary, ROYAL CANIN Hepatic |
| Hlavná chuť | Mäso |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Typ balenia | Vrecko |
| Forma | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku | 16% |
| Hrubá vláknina | 2,3% |
| Proteíny | 16% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 3182550771719 |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo, Dietetická kŕmna zmes |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Neobsahuje sóju: | Nie |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Ďalšie funkcie: | Chorá pečeň |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Hmotnosť: | 1,5 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochorenia pečene, Regulácia funkcie pečene, prevencia zápalov, zlepšenie metabolizmu |
| Séria: | ROYAL CANIN Veterinary, ROYAL CANIN Hepatic |
| Hlavná chuť: | Mäso |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Forma: | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku: | 16% |
| Hrubá vláknina: | 2,3% |
| Proteíny: | 16% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
