ROYAL CANIN Dog Hepatic VHN - suché krmivo pre psov - 7kg
Kód: VETROYKSP0014Podrobný popis
ROYAL CANIN Dog Hepatic VHN - suché krmivo pre psov - 7kg| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória | Pre psa |
| Séria | ROYAL CANIN Hepatic, ROYAL CANIN Veterinary |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Bez gluténu | Áno |
| Neobsahuje sóju | Nie |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochorenia pečene |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Hmotnosť | 7 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Chorá pečeň |
| Hlavná chuť | Mäso |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Ensure access to fresh water. |
| Hrubá vláknina | 2,3% |
| Proteíny | 16% |
| Obsah tuku | 16% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 3182550947466 |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória: | Pre psa |
| Séria: | ROYAL CANIN Hepatic, ROYAL CANIN Veterinary |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Bez gluténu: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Nie |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochorenia pečene |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Chorá pečeň |
| Hlavná chuť: | Mäso |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Ensure access to fresh water. |
| Hrubá vláknina: | 2,3% |
| Proteíny: | 16% |
| Obsah tuku: | 16% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
