ROYAL CANIN Gastrointestinal Low Fat Small VHN - suché krmivo pre psov - 3,5kg
Kód: VETROYKSP0013Podrobný popis
ROYAL CANIN Gastrointestinal Low Fat Small VHN - suché krmivo pre psov - 3,5kg| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Ďalšie funkcie | Nadváha |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Neobsahuje sóju | Nie |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Hmotnosť | 3,5 kg |
| Hlavná chuť | Mäso |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez gluténu | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Séria | ROYAL CANIN Veterinary, ROYAL CANIN Gastrointenstinal |
| Špecifické potreby zvieraťa | Sklon k nadváhe, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti |
| Typ balenia | Vrecko |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez cukru | Áno |
| Forma | Pevné |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Keep out of the reach of children., Ensure access to fresh water., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny | 22% |
| Obsah tuku | 7% |
| Hrubý popol | 1,8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 3182550948784 |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Ďalšie funkcie: | Nadváha |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Neobsahuje sóju: | Nie |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Hmotnosť: | 3,5 kg |
| Hlavná chuť: | Mäso |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez gluténu: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Séria: | ROYAL CANIN Veterinary, ROYAL CANIN Gastrointenstinal |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Sklon k nadváhe, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez cukru: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Keep out of the reach of children., Ensure access to fresh water., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny: | 22% |
| Obsah tuku: | 7% |
| Hrubý popol: | 1,8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
