ROYAL CANIN Gastrointestinal - suché krmivo pre psov - 2kg
Kód: AMABEZKAR1185Podrobný popis
ROYAL CANIN Gastrointestinal - suché krmivo pre psov - 2kg| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Séria | ROYAL CANIN Gastrointenstinal |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Typ balenia | Vrecko |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Ďalšie funkcie | Gastrointestinálne problémy |
| Forma | Pevné |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Bez gluténu | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Kategória | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Neobsahuje sóju | Nie |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Hlavná chuť | Hydina |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa | Obdobie rekonvalescencie, Správne trávenie, Poruchy vstrebávania v črevách |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Ensure access to fresh water., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku | 20% |
| Hrubá vláknina | 1,9% |
| Hrubý popol | 6,4% |
| Proteíny | 25% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 3182550771054 |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Séria: | ROYAL CANIN Gastrointenstinal |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Ďalšie funkcie: | Gastrointestinálne problémy |
| Forma: | Pevné |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Bez gluténu: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Kategória: | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Neobsahuje sóju: | Nie |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Hlavná chuť: | Hydina |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Obdobie rekonvalescencie, Správne trávenie, Poruchy vstrebávania v črevách |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Ensure access to fresh water., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku: | 20% |
| Hrubá vláknina: | 1,9% |
| Hrubý popol: | 6,4% |
| Proteíny: | 25% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
