ROYAL CANIN German Shepherd Adult – suché krmivo pre dospelé psy plemena nemecký ovčiak - 11kg
Kód: DLZROYKDP0046Podrobný popis
ROYAL CANIN German Shepherd Adult – suché krmivo pre dospelé psy plemena nemecký ovčiak - 11kg| Hmotnosť | 11 kg |
| Forma | Pevné |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Typ balenia | Vrecko |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav |
| Špecifické potreby zvieraťa | Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Správne trávenie, Koža a srsť |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Plemeno domáceho zvieraťa | Nemecký ovčiak |
| Bez gluténu | Nie |
| Séria | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Žiadne umelé farbivá | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Psie plemeno | Nemecký ovčiak |
| Hlavná chuť | Hydina |
| Neobsahuje sóju | Nie |
| Kategória | Pre psa |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol | 6,5% |
| Obsah tuku | 19% |
| Proteíny | 24% |
| Hrubá vláknina | 4% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 3182550892759 |
| Hmotnosť: | 11 kg |
| Forma: | Pevné |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Správne trávenie, Koža a srsť |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Plemeno domáceho zvieraťa: | Nemecký ovčiak |
| Bez gluténu: | Nie |
| Séria: | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Žiadne umelé farbivá: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Psie plemeno: | Nemecký ovčiak |
| Hlavná chuť: | Hydina |
| Neobsahuje sóju: | Nie |
| Kategória: | Pre psa |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol: | 6,5% |
| Obsah tuku: | 19% |
| Proteíny: | 24% |
| Hrubá vláknina: | 4% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
