ROYAL CANIN Hypoallergenic - suché krmivo pre psov - 2kg
Kód: VETROYKSP0007Podrobný popis
ROYAL CANIN Hypoallergenic - suché krmivo pre psov - 2kg| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg, 1 kg - 1,9 kg |
| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia, Bez lepku, Alergia, Vlasy a pokožka |
| Séria | ROYAL CANIN Hypoallergenic, ROYAL CANIN Veterinary |
| Kategória | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí, V každom veku |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Hlavná chuť | Hydina |
| Kategória produktu | Suché krmivo, Veterinárne krmivo |
| Forma | Pevné |
| Neobsahuje sóju | Nie |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Žiadne umelé farbivá | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Bez gluténu | Áno |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place., Ensure access to fresh water. |
| Hrubá vláknina | 1,1% |
| Proteíny | 21% |
| Obsah tuku | 19% |
| Hrubý popol | 6,2% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 3182550940849 |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg, 1 kg - 1,9 kg |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia, Bez lepku, Alergia, Vlasy a pokožka |
| Séria: | ROYAL CANIN Hypoallergenic, ROYAL CANIN Veterinary |
| Kategória: | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí, V každom veku |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Hlavná chuť: | Hydina |
| Kategória produktu: | Suché krmivo, Veterinárne krmivo |
| Forma: | Pevné |
| Neobsahuje sóju: | Nie |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Žiadne umelé farbivá: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Bez gluténu: | Áno |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place., Ensure access to fresh water. |
| Hrubá vláknina: | 1,1% |
| Proteíny: | 21% |
| Obsah tuku: | 19% |
| Hrubý popol: | 6,2% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
