ROYAL CANIN Jack Russell Adult suché krmivo pre psov - 1,5 kg
Kód: AMABEZKAR0286Podrobný popis
ROYAL CANIN Jack Russell Adult suché krmivo pre psov - 1,5 kg| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Typ balenia | Vrecko |
| Obsahuje antioxidanty | Áno |
| Chuť krmiva | ryža, Hydina |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior, Dospelí |
| Veľkosť plemena | Malé (5-10 kilogramov), Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Séria | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Psie plemeno | Teriér Jacka Russella |
| Ďalšie funkcie | Vlasy a pokožka |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Neobsahuje sóju | Nie |
| Kategória | Pre psa |
| Bez gluténu | Nie |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav, Koža a srsť |
| Hmotnosť | 1,5 kg |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Plemeno domáceho zvieraťa | Jack Russell Terrier |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku | 16% |
| Proteíny | 30% |
| Hrubá vláknina | 1,3% |
| Hrubý popol | 6,1% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 3182550821414 |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Obsahuje antioxidanty: | Áno |
| Chuť krmiva: | ryža, Hydina |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior, Dospelí |
| Veľkosť plemena: | Malé (5-10 kilogramov), Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Séria: | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Psie plemeno: | Teriér Jacka Russella |
| Ďalšie funkcie: | Vlasy a pokožka |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Neobsahuje sóju: | Nie |
| Kategória: | Pre psa |
| Bez gluténu: | Nie |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav, Koža a srsť |
| Hmotnosť: | 1,5 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Plemeno domáceho zvieraťa: | Jack Russell Terrier |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku: | 16% |
| Proteíny: | 30% |
| Hrubá vláknina: | 1,3% |
| Hrubý popol: | 6,1% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
