ROYAL CANIN Jack Russell Adult - Suché krmivo pre psov - 7,5 kg
Kód: AMABEZKAR0640Podrobný popis
ROYAL CANIN Jack Russell Adult - Suché krmivo pre psov - 7,5 kg| Séria | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Kategória | Pre psa |
| Plemeno domáceho zvieraťa | Jack Russell Terrier |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg, Malé (5-10 kilogramov) |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Ďalšie funkcie | Vlasy a pokožka |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Psie plemeno | Teriér Jacka Russella |
| Špecifické potreby zvieraťa | Koža a srsť |
| Chuť krmiva | ryža, Hydina |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí, Junior |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Hmotnosť | 7,5 kg |
| Vhodné pre | Pes |
| Žiadne umelé farbivá | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav, Koža a srsť |
| Obsahuje antioxidanty | Áno |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez gluténu | Nie |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Neobsahuje sóju | Nie |
| Typ balenia | Vrecko |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku | 16% |
| Proteíny | 30% |
| Hrubý popol | 6,1% |
| Hrubá vláknina | 1,3% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 3182550821438 |
| Séria: | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Kategória: | Pre psa |
| Plemeno domáceho zvieraťa: | Jack Russell Terrier |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg, Malé (5-10 kilogramov) |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Ďalšie funkcie: | Vlasy a pokožka |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Psie plemeno: | Teriér Jacka Russella |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Koža a srsť |
| Chuť krmiva: | ryža, Hydina |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí, Junior |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Hmotnosť: | 7,5 kg |
| Vhodné pre: | Pes |
| Žiadne umelé farbivá: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav, Koža a srsť |
| Obsahuje antioxidanty: | Áno |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez gluténu: | Nie |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Neobsahuje sóju: | Nie |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku: | 16% |
| Proteíny: | 30% |
| Hrubý popol: | 6,1% |
| Hrubá vláknina: | 1,3% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
