Royal Canin Medium Puppy 4 kg pre šteňatá Kukurica, hydina
Kód: AMABEZKAR0228Podrobný popis
Royal Canin Medium Puppy 4 kg pre šteňatá Kukurica, hydina| Chuť krmiva | kukurica, Hydina |
| Typ balenia | Vrecko |
| Kategória | Pre psa |
| Hmotnosť | 4 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Obsahuje vitamíny | Vitamín A, vitamín E, vitamín D3 |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Fáza života zvieraťa | Šteňa |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav |
| Séria | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah vitamínu E | 520 mg/kg |
| Hrubá vláknina | 1,7% |
| Obsah vitamínu A | 16000 IU/kg |
| Proteíny | 32% |
| Obsah tuku | 20% |
| Obsah vitamínu D3 | 1000 IU/kg |
| Hrubý popol | 8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 3182550708180 |
| Chuť krmiva: | kukurica, Hydina |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Kategória: | Pre psa |
| Hmotnosť: | 4 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Obsahuje vitamíny: | Vitamín A, vitamín E, vitamín D3 |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Fáza života zvieraťa: | Šteňa |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav |
| Séria: | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah vitamínu E: | 520 mg/kg |
| Hrubá vláknina: | 1,7% |
| Obsah vitamínu A: | 16000 IU/kg |
| Proteíny: | 32% |
| Obsah tuku: | 20% |
| Obsah vitamínu D3: | 1000 IU/kg |
| Hrubý popol: | 8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
