ROYAL CANIN Mini Adult +8 - suché krmivo pre psov - 2 kg
Kód: DLZROYKSP0011Podrobný popis
ROYAL CANIN Mini Adult +8 - suché krmivo pre psov - 2 kg| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg, 1 kg - 1,9 kg |
| Typ balenia | balíček |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Budovanie svalov, Nadváha |
| Forma | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Vitalita, Silné a zdravé kosti |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Ďalšie informácie | Výrobok prechádza redizajnom a zmenou zloženia. Preprava v závislosti od dodacích dávok |
| Bez gluténu | Nie |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Hlavná chuť | Hydina |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Kategória | Pre psa |
| Plemeno domáceho zvieraťa | Jack Russell Terrier, Mainská mývalia mačka |
| Séria | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Neobsahuje sóju | Nie |
| Vek domáceho zvieraťa | Senior, Dospelí |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Proteíny | 27% |
| Hrubá vláknina | 1,5% |
| Obsah tuku | 16% |
| Hrubý popol | 6,3% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 3182550831383 |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg, 1 kg - 1,9 kg |
| Typ balenia: | balíček |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Budovanie svalov, Nadváha |
| Forma: | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Vitalita, Silné a zdravé kosti |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Ďalšie informácie: | Výrobok prechádza redizajnom a zmenou zloženia. Preprava v závislosti od dodacích dávok |
| Bez gluténu: | Nie |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Hlavná chuť: | Hydina |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Kategória: | Pre psa |
| Plemeno domáceho zvieraťa: | Jack Russell Terrier, Mainská mývalia mačka |
| Séria: | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Neobsahuje sóju: | Nie |
| Vek domáceho zvieraťa: | Senior, Dospelí |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Proteíny: | 27% |
| Hrubá vláknina: | 1,5% |
| Obsah tuku: | 16% |
| Hrubý popol: | 6,3% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
