ROYAL CANIN Mini Ageing Adult +12 - suché krmivo pre psov - 3,5 kg
Kód: AMABEZKAR1029Podrobný popis
ROYAL CANIN Mini Ageing Adult +12 - suché krmivo pre psov - 3,5 kg| Vek domáceho zvieraťa | Senior |
| Kupónovanie Royal Canin | Zľava 30 zł |
| Typ balenia | Vrecko |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez gluténu | Nie |
| Forma | Pevné |
| Ďalšie funkcie | Budovanie svalov, Pre seniorov, Nadváha |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Ďalšie informácie | Výrobok prechádza redizajnom a zmenou zloženia. Preprava v závislosti od dodacích dávok |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Hlavná chuť | Hydina |
| Hmotnosť | 3,5 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Vitalita, Silné a zdravé kosti |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Séria | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Plemeno domáceho zvieraťa | Mainská mývalia mačka, Jack Russell Terrier, Yorkshire Terrier |
| Neobsahuje sóju | Nie |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Proteíny | 26% |
| Hrubý popol | 5,5% |
| Hrubá vláknina | 1,5% |
| Obsah tuku | 14% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 3182550793582 |
| Vek domáceho zvieraťa: | Senior |
| Kupónovanie Royal Canin: | Zľava 30 zł |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez gluténu: | Nie |
| Forma: | Pevné |
| Ďalšie funkcie: | Budovanie svalov, Pre seniorov, Nadváha |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Ďalšie informácie: | Výrobok prechádza redizajnom a zmenou zloženia. Preprava v závislosti od dodacích dávok |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Hlavná chuť: | Hydina |
| Hmotnosť: | 3,5 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Vitalita, Silné a zdravé kosti |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Séria: | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Plemeno domáceho zvieraťa: | Mainská mývalia mačka, Jack Russell Terrier, Yorkshire Terrier |
| Neobsahuje sóju: | Nie |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Proteíny: | 26% |
| Hrubý popol: | 5,5% |
| Hrubá vláknina: | 1,5% |
| Obsah tuku: | 14% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
