ROYAL CANIN Mini Dermacomfort - suché krmivo pre dospelé psy malých plemien s citlivou kožou so sklonom k podráždeniu - 3kg
Kód: DLZROYKSP0002Podrobný popis
ROYAL CANIN Mini Dermacomfort - suché krmivo pre dospelé psy malých plemien s citlivou kožou so sklonom k podráždeniu - 3kg| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Typ balenia | Vrecko |
| Kategória | Pre psa |
| Chuť krmiva | Hovädzie mäso, Zelenina |
| Obsahuje vitamíny | vitamín E, vitamín D3 |
| Ďalšie funkcie | Vlasy a pokožka |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Séria | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Obsahuje antioxidanty | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Plemeno domáceho zvieraťa | West Highland White Terrier, Miniatúrny špic, Mainská mývalia mačka |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Hmotnosť vrátane balenia | 3 kg |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku | 17% |
| Obsah vitamínu D3 | 800 IU/kg |
| Obsah mangánu | 66 mg/kg |
| Hrubá vláknina | 1,4% |
| Obsah železa | 67 mg/kg |
| Obsah selénu | 0,17 mg/kg |
| Obsah medi | 13 mg/kg |
| Obsah zinku | 146 mg/kg |
| Obsah vitamínu A | 29000 IU/kg |
| Proteíny | 25,5% |
| Obsah jódu | 5,4 mg/kg |
| Hrubý popol | 5,3% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 3182550893916 |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Kategória: | Pre psa |
| Chuť krmiva: | Hovädzie mäso, Zelenina |
| Obsahuje vitamíny: | vitamín E, vitamín D3 |
| Ďalšie funkcie: | Vlasy a pokožka |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Séria: | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Obsahuje antioxidanty: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Plemeno domáceho zvieraťa: | West Highland White Terrier, Miniatúrny špic, Mainská mývalia mačka |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 3 kg |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku: | 17% |
| Obsah vitamínu D3: | 800 IU/kg |
| Obsah mangánu: | 66 mg/kg |
| Hrubá vláknina: | 1,4% |
| Obsah železa: | 67 mg/kg |
| Obsah selénu: | 0,17 mg/kg |
| Obsah medi: | 13 mg/kg |
| Obsah zinku: | 146 mg/kg |
| Obsah vitamínu A: | 29000 IU/kg |
| Proteíny: | 25,5% |
| Obsah jódu: | 5,4 mg/kg |
| Hrubý popol: | 5,3% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
