ROYAL CANIN Mini Digestive Care - suché krmivo pre dospelých psov malých plemien - 1kg
Kód: DLZROYKDP0047Podrobný popis
ROYAL CANIN Mini Digestive Care - suché krmivo pre dospelých psov malých plemien - 1kg| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia |
| Hlavná chuť | Husa, Kuracie mäso |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Obsahuje vitamíny | vitamín D3, Vitamín A |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Chuť krmiva | Hydina |
| Typ balenia | Vrecko |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Séria | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Plemeno domáceho zvieraťa | Yorkshire Terrier |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah vitamínu D3 | 800 IU/kg |
| Obsah jódu | 3,7 mg/kg |
| Obsah selénu | 0,08 mg/kg |
| Obsah železa | 37 mg/kg |
| Obsah zinku | 135 mg/kg |
| Obsah vitamínu A | 30500 IU/kg |
| Hrubá vláknina | 1,8% |
| Hrubý popol | 6,1% |
| Obsah medi | 11 mg/kg |
| Proteíny | 30% |
| Obsah tuku | 22% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 3182550893947 |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia |
| Hlavná chuť: | Husa, Kuracie mäso |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Obsahuje vitamíny: | vitamín D3, Vitamín A |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Chuť krmiva: | Hydina |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Séria: | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Plemeno domáceho zvieraťa: | Yorkshire Terrier |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah vitamínu D3: | 800 IU/kg |
| Obsah jódu: | 3,7 mg/kg |
| Obsah selénu: | 0,08 mg/kg |
| Obsah železa: | 37 mg/kg |
| Obsah zinku: | 135 mg/kg |
| Obsah vitamínu A: | 30500 IU/kg |
| Hrubá vláknina: | 1,8% |
| Hrubý popol: | 6,1% |
| Obsah medi: | 11 mg/kg |
| Proteíny: | 30% |
| Obsah tuku: | 22% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
