ROYAL CANIN Mini Sterilised - suché krmivo pre dospelé psy malých plemien, po sterilizácii - 1kg
Kód: DLZROYKDP0051Podrobný popis
ROYAL CANIN Mini Sterilised - suché krmivo pre dospelé psy malých plemien, po sterilizácii - 1kg| Plemeno domáceho zvieraťa | Mainská mývalia mačka, West Highland White Terrier, Miniatúrny špic |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Sterilizované, Sklon k nadváhe |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg, Extra malý (<4 kg), Malé (5-10 kilogramov) |
| Účinky na zdravie | Starostlivosť o zuby |
| Obsahuje vitamíny | Vitamín A, vitamín D3 |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Typ balenia | Vrecko |
| Kategória | Pre psa |
| Ďalšie funkcie | Sterilizácia |
| Séria | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Obsahuje antioxidanty | Áno |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah železa | 40 mg/kg |
| Obsah vitamínu A | 22000 IU/kg |
| Obsah L-karnitínu | 200 mg/kg |
| Hrubá vláknina | 6,6% |
| Obsah selénu | 0,07 mg/kg |
| Obsah mangánu | 52 mg/kg |
| Obsah jódu | 4 mg/kg |
| Obsah tuku | 13% |
| Proteíny | 30% |
| Obsah vitamínu D3 | 1000 IU/kg |
| Obsah zinku | 156 mg/kg |
| Hrubý popol | 5,4% |
| Obsah medi | 12 mg/kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 3182550894142 |
| Plemeno domáceho zvieraťa: | Mainská mývalia mačka, West Highland White Terrier, Miniatúrny špic |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Sterilizované, Sklon k nadváhe |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg, Extra malý (<4 kg), Malé (5-10 kilogramov) |
| Účinky na zdravie: | Starostlivosť o zuby |
| Obsahuje vitamíny: | Vitamín A, vitamín D3 |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Kategória: | Pre psa |
| Ďalšie funkcie: | Sterilizácia |
| Séria: | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Obsahuje antioxidanty: | Áno |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah železa: | 40 mg/kg |
| Obsah vitamínu A: | 22000 IU/kg |
| Obsah L-karnitínu: | 200 mg/kg |
| Hrubá vláknina: | 6,6% |
| Obsah selénu: | 0,07 mg/kg |
| Obsah mangánu: | 52 mg/kg |
| Obsah jódu: | 4 mg/kg |
| Obsah tuku: | 13% |
| Proteíny: | 30% |
| Obsah vitamínu D3: | 1000 IU/kg |
| Obsah zinku: | 156 mg/kg |
| Hrubý popol: | 5,4% |
| Obsah medi: | 12 mg/kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
