ROYAL CANIN Mini Urinary Care - suché krmivo pre psov - 3 kg
Kód: DLZROYKSP0025Podrobný popis
ROYAL CANIN Mini Urinary Care - suché krmivo pre psov - 3 kg| Veľkosť plemena | Malé (2-10 kg), Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Typ balenia | Vrecko |
| Forma | Pevné |
| Kategória | Pre psa |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Ďalšie funkcie | Chorý močový trakt |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Chuť krmiva | Hydina |
| Účinky na zdravie | Zdravie močových ciest a obličiek |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Bez gluténu | Nie |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana močového systému |
| Hlavná chuť | Hydina |
| Séria | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
| Obsah tuku | 16% |
| Proteíny | 27% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 3182550895156 |
| Veľkosť plemena: | Malé (2-10 kg), Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Forma: | Pevné |
| Kategória: | Pre psa |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Ďalšie funkcie: | Chorý močový trakt |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Chuť krmiva: | Hydina |
| Účinky na zdravie: | Zdravie močových ciest a obličiek |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Bez gluténu: | Nie |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana močového systému |
| Hlavná chuť: | Hydina |
| Séria: | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
| Obsah tuku: | 16% |
| Proteíny: | 27% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
