Royal Canin Pomeranian Adult - suché krmivo pre psy - 3 kg
Kód: DLZROYKSP0034Podrobný popis
Royal Canin Pomeranian Adult - suché krmivo pre psy - 3 kg| Typ balenia | Vrecko |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Typ produktu | Suché krmivo |
| Chuť krmiva | Zelenina |
| Psie plemeno | Miniatúrny špic |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Séria | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hlavná chuť | Hydina |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku | 16% |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Hrubá vláknina | 1,6% |
| Žiadne umelé farbivá | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Žiadne umelé prísady | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Obsahuje vitamíny | Vitamín A, vitamín D3 |
| Proteíny | 26% |
| Obsah mangánu | 54 mg/kg |
| Obsah jódu | 4,1 mg/kg |
| Obsah medi | 13 mg/kg |
| Obsah železa | 41 mg/kg |
| Hrubý popol | 5,4% |
| Bez gluténu | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Laktóza zadarmo | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Obsahuje antioxidanty | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 3182550908450 |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Typ produktu: | Suché krmivo |
| Chuť krmiva: | Zelenina |
| Psie plemeno: | Miniatúrny špic |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Séria: | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hlavná chuť: | Hydina |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku: | 16% |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Hrubá vláknina: | 1,6% |
| Žiadne umelé farbivá: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Žiadne umelé prísady: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Obsahuje vitamíny: | Vitamín A, vitamín D3 |
| Proteíny: | 26% |
| Obsah mangánu: | 54 mg/kg |
| Obsah jódu: | 4,1 mg/kg |
| Obsah medi: | 13 mg/kg |
| Obsah železa: | 41 mg/kg |
| Hrubý popol: | 5,4% |
| Bez gluténu: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Laktóza zadarmo: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Obsahuje antioxidanty: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
