ROYAL CANIN Puppy Mini - suché krmivo pre psov - 8 kg
Kód: AMABEZKAR3431Podrobný popis
ROYAL CANIN Puppy Mini - suché krmivo pre psov - 8 kg| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Extra malý (<4 kg), Malé (2-10 kg), Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Psie plemeno | Malé plemená psov, Všetky plemená miniatúrnych psov |
| Neobsahuje sóju | Nie |
| Ďalšie funkcie | Obdobie rastu, Všeobecný zdravotný stav |
| Hmotnosť | 8 kg |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Účinky na zdravie | Zdravé kosti, zdravý rast, silné a pevné zuby |
| Forma | Pevné |
| Séria | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Bez gluténu | Nie |
| Špecifické potreby zvieraťa | Obdobie rastu |
| Plemeno domáceho zvieraťa | Jack Russell Terrier, Mainská mývalia mačka |
| Fáza života zvieraťa | Šteňa |
| Chuť krmiva | Hydina |
| Typ balenia | Vrecko |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina | 1,5% |
| Proteíny | 31% |
| Obsah tuku | 20% |
| Hrubý popol | 7,3% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 3182550793049 |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Extra malý (<4 kg), Malé (2-10 kg), Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Psie plemeno: | Malé plemená psov, Všetky plemená miniatúrnych psov |
| Neobsahuje sóju: | Nie |
| Ďalšie funkcie: | Obdobie rastu, Všeobecný zdravotný stav |
| Hmotnosť: | 8 kg |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Účinky na zdravie: | Zdravé kosti, zdravý rast, silné a pevné zuby |
| Forma: | Pevné |
| Séria: | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Bez gluténu: | Nie |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Obdobie rastu |
| Plemeno domáceho zvieraťa: | Jack Russell Terrier, Mainská mývalia mačka |
| Fáza života zvieraťa: | Šteňa |
| Chuť krmiva: | Hydina |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina: | 1,5% |
| Proteíny: | 31% |
| Obsah tuku: | 20% |
| Hrubý popol: | 7,3% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
