Royal Canin SHN Maxi Puppy - suché krmivo pre šteňatá - 4kg
Kód: AMABEZKAR1115Podrobný popis
Royal Canin SHN Maxi Puppy - suché krmivo pre šteňatá - 4kg| Veľkosť plemena | Veľké (26 až 44 kg), Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Obsahuje vitamíny | vitamín B6, Vitamin B5, vitamín D3, vitamín E, vitamín B9 (kyselina listová), Vitamín B1, Vitamín A, vitamín C, Vitamín B12, Vitamín B3, Vitamín H (biotín), vitamín B2 |
| Chuť krmiva | Hydina, ryža |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Obsahuje antioxidanty | Áno |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav |
| Séria | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Kategória | Pre psa |
| Fáza života zvieraťa | Šteňa |
| Účinky na zdravie | Starostlivosť o trávenie |
| Hmotnosť | 4 kg |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Typ balenia | Vrecko |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Vápnik | 1% |
| Obsah vitamínu B12 | 70 μg/kg |
| Obsah vitamínu D3 | 1000 IU/kg |
| Tiamín (vitamín B1) obsah | 4,2 mg/kg |
| Obsah draslíka | 0,6% |
| Obsah vitamínu A | 17000 IU/kg |
| Obsah mangánu | 72 mg/kg |
| Obsah tuku | 16% |
| Obsah horčíka | 0,06% |
| Hrubý popol | 7% |
| Obsah selénu | 0,38 mg/kg |
| Proteíny | 30% |
| Hrubá vláknina | 2,6% |
| Kyselina listová (vitamín B9) obsah | 0,9 mg/kg |
| Sodík | 0,4% |
| Obsah jódu | 5,1 mg/kg |
| Obsah medi | 15 mg/kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 3182550402149 |
| Veľkosť plemena: | Veľké (26 až 44 kg), Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Obsahuje vitamíny: | vitamín B6, Vitamin B5, vitamín D3, vitamín E, vitamín B9 (kyselina listová), Vitamín B1, Vitamín A, vitamín C, Vitamín B12, Vitamín B3, Vitamín H (biotín), vitamín B2 |
| Chuť krmiva: | Hydina, ryža |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Obsahuje antioxidanty: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav |
| Séria: | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Kategória: | Pre psa |
| Fáza života zvieraťa: | Šteňa |
| Účinky na zdravie: | Starostlivosť o trávenie |
| Hmotnosť: | 4 kg |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Vápnik: | 1% |
| Obsah vitamínu B12: | 70 μg/kg |
| Obsah vitamínu D3: | 1000 IU/kg |
| Tiamín (vitamín B1) obsah: | 4,2 mg/kg |
| Obsah draslíka: | 0,6% |
| Obsah vitamínu A: | 17000 IU/kg |
| Obsah mangánu: | 72 mg/kg |
| Obsah tuku: | 16% |
| Obsah horčíka: | 0,06% |
| Hrubý popol: | 7% |
| Obsah selénu: | 0,38 mg/kg |
| Proteíny: | 30% |
| Hrubá vláknina: | 2,6% |
| Kyselina listová (vitamín B9) obsah: | 0,9 mg/kg |
| Sodík: | 0,4% |
| Obsah jódu: | 5,1 mg/kg |
| Obsah medi: | 15 mg/kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
