Royal Canin SHN Mini Puppy - suché krmivo pre šteňatá - 4kg
Kód: DLZROYKDP0035Podrobný popis
Royal Canin SHN Mini Puppy - suché krmivo pre šteňatá - 4kg| Obsahuje vitamíny | Vitamín A, vitamín C, vitamín E, vitamín B9 (kyselina listová), Vitamín B1, Vitamín B12, Vitamín B3, Vitamín H (biotín), vitamín D3, vitamín B6, Vitamin B5, vitamín B2 |
| Fáza života zvieraťa | Šteňa |
| Veľkosť plemena | Malé (5-10 kilogramov), Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Ďalšie funkcie | Obdobie rastu, Všeobecný zdravotný stav |
| Chuť krmiva | Hydina, ryža |
| Typ balenia | Vrecko |
| Hmotnosť | 4 kg |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Obsahuje antioxidanty | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Séria | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Plemeno domáceho zvieraťa | Mainská mývalia mačka |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah vitamínu D3 | 1000 IU/kg |
| Obsah selénu | 0,4 mg/kg |
| Obsah mangánu | 63 mg/kg |
| Obsah tuku | 20% |
| Obsah vitamínu B12 | 70 μg/kg |
| Obsah vitamínu A | 23000 IU/kg |
| Fosforu | 1% |
| Hrubý popol | 7,7% |
| Proteíny | 31% |
| Obsah zinku | 170 mg/kg |
| Obsah biotínu | 2710 μg/kg |
| Kyselina listová (vitamín B9) obsah | 8,8 mg/kg |
| Obsah draslíka | 0,65% |
| Obsah vitamínu E | 510 mg/kg |
| Obsah horčíka | 0,07% |
| Tiamín (vitamín B1) obsah | 4,1 mg/kg |
| Obsah medi | 15 mg/kg |
| Obsah vitamínu C | 410 mg/kg |
| Obsah vitamínu B6 | 26,1 mg/kg |
| Sodík | 0,4% |
| Obsah železa | 220 mg/kg |
| Hrubá vláknina | 1,4% |
| Obsah kyseliny pantoténovej (vitamín B5) | 34 mg/kg |
| Vápnik | 1,25% |
| Obsah jódu | 4,6 mg/kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 3182550793032 |
| Obsahuje vitamíny: | Vitamín A, vitamín C, vitamín E, vitamín B9 (kyselina listová), Vitamín B1, Vitamín B12, Vitamín B3, Vitamín H (biotín), vitamín D3, vitamín B6, Vitamin B5, vitamín B2 |
| Fáza života zvieraťa: | Šteňa |
| Veľkosť plemena: | Malé (5-10 kilogramov), Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Ďalšie funkcie: | Obdobie rastu, Všeobecný zdravotný stav |
| Chuť krmiva: | Hydina, ryža |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Hmotnosť: | 4 kg |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Obsahuje antioxidanty: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Séria: | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Plemeno domáceho zvieraťa: | Mainská mývalia mačka |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah vitamínu D3: | 1000 IU/kg |
| Obsah selénu: | 0,4 mg/kg |
| Obsah mangánu: | 63 mg/kg |
| Obsah tuku: | 20% |
| Obsah vitamínu B12: | 70 μg/kg |
| Obsah vitamínu A: | 23000 IU/kg |
| Fosforu: | 1% |
| Hrubý popol: | 7,7% |
| Proteíny: | 31% |
| Obsah zinku: | 170 mg/kg |
| Obsah biotínu: | 2710 μg/kg |
| Kyselina listová (vitamín B9) obsah: | 8,8 mg/kg |
| Obsah draslíka: | 0,65% |
| Obsah vitamínu E: | 510 mg/kg |
| Obsah horčíka: | 0,07% |
| Tiamín (vitamín B1) obsah: | 4,1 mg/kg |
| Obsah medi: | 15 mg/kg |
| Obsah vitamínu C: | 410 mg/kg |
| Obsah vitamínu B6: | 26,1 mg/kg |
| Sodík: | 0,4% |
| Obsah železa: | 220 mg/kg |
| Hrubá vláknina: | 1,4% |
| Obsah kyseliny pantoténovej (vitamín B5): | 34 mg/kg |
| Vápnik: | 1,25% |
| Obsah jódu: | 4,6 mg/kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
