ROYAL CANIN VHN Dog Adult Small - suché krmivo pre psov - 2kg
Kód: AMABEZKAR1422Podrobný popis
ROYAL CANIN VHN Dog Adult Small - suché krmivo pre psov - 2kg| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Vrecko |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Psie plemeno | Malé plemená psov |
| Séria | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Neobsahuje sóju | Nie |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zuby, Správne trávenie |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Bez gluténu | Nie |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Hlavná chuť | Hydina |
| Kategória | Pre psa |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Ensure access to fresh water., Store in a dry and cool place. |
| Hrubý popol | 7,4% |
| Proteíny | 25% |
| Obsah tuku | 16% |
| Hrubá vláknina | 1,6% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 3182550760225 |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Psie plemeno: | Malé plemená psov |
| Séria: | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Neobsahuje sóju: | Nie |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zuby, Správne trávenie |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Bez gluténu: | Nie |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Hlavná chuť: | Hydina |
| Kategória: | Pre psa |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Ensure access to fresh water., Store in a dry and cool place. |
| Hrubý popol: | 7,4% |
| Proteíny: | 25% |
| Obsah tuku: | 16% |
| Hrubá vláknina: | 1,6% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
