SHN Stredne ľahká starostlivosť 3 kg
Kód: AMABEZKAR1956Podrobný popis
SHN Stredne ľahká starostlivosť 3 kg| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí, Junior |
| Obsahuje vitamíny | Vitamín A, vitamín D3 |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo, Suché krmivo |
| Typ balenia | Vrecko |
| Chuť krmiva | Mäso |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Ďalšie funkcie | Sterilizácia, Nadváha |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Špecifické potreby zvieraťa | Sklon k nadváhe |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Hlavná chuť | Hydina |
| Séria | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah L-karnitínu | 200 mg/kg |
| Proteíny | 27% |
| Obsah vitamínu D3 | 1000 IU/kg |
| Obsah vitamínu A | 22000 IU/kg |
| Hrubá vláknina | 11,8% |
| Obsah mangánu | 44 mg/kg |
| Obsah medi | 10 mg/kg |
| Obsah tuku | 11% |
| Obsah železa | 34 mg/kg |
| Obsah zinku | 133 mg/kg |
| Hrubý popol | 4,8% |
| Obsah jódu | 3,4 mg/kg |
| Obsah selénu | 0,05 mg/kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 3182550852319 |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí, Junior |
| Obsahuje vitamíny: | Vitamín A, vitamín D3 |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo, Suché krmivo |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Chuť krmiva: | Mäso |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Ďalšie funkcie: | Sterilizácia, Nadváha |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Sklon k nadváhe |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Hlavná chuť: | Hydina |
| Séria: | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah L-karnitínu: | 200 mg/kg |
| Proteíny: | 27% |
| Obsah vitamínu D3: | 1000 IU/kg |
| Obsah vitamínu A: | 22000 IU/kg |
| Hrubá vláknina: | 11,8% |
| Obsah mangánu: | 44 mg/kg |
| Obsah medi: | 10 mg/kg |
| Obsah tuku: | 11% |
| Obsah železa: | 34 mg/kg |
| Obsah zinku: | 133 mg/kg |
| Hrubý popol: | 4,8% |
| Obsah jódu: | 3,4 mg/kg |
| Obsah selénu: | 0,05 mg/kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
