Suché krmivo pre dospelé psy - BRIT Care Grain-free Adult Salmon - 3 kg
Kód: DLPRITKAS0018Podrobný popis
Suché krmivo pre dospelé psy - BRIT Care Grain-free Adult Salmon - 3 kg| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Séria | BRIT Care Grain-Free, BRIT Care |
| Hlavná chuť | Losos, Ryby |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Alergia, Bez lepku, Bez obilnín, Vlasy a pokožka |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg, Malé (2-10 kg), Stredné (11 - 25 kg) |
| Kategória | Pre psa |
| Typ balenia | Vrecko |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých a stredných psov |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Forma | Pevné |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Chuť krmiva | Zemiakov, Losos |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Účinky na zdravie | Koža a srsť |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Bez gluténu | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Žiadne umelé prísady | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Proteíny | 26% |
| Laktóza zadarmo | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8595602558841 |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Séria: | BRIT Care Grain-Free, BRIT Care |
| Hlavná chuť: | Losos, Ryby |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Alergia, Bez lepku, Bez obilnín, Vlasy a pokožka |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg, Malé (2-10 kg), Stredné (11 - 25 kg) |
| Kategória: | Pre psa |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých a stredných psov |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Forma: | Pevné |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Chuť krmiva: | Zemiakov, Losos |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Účinky na zdravie: | Koža a srsť |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Bez gluténu: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Žiadne umelé prísady: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Proteíny: | 26% |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
