Suché krmivo pre dospelé psy veľkých plemien - BRIT Care Grain-free Adult Salmon- 3 kg
Kód: DLPRITKAS0017Podrobný popis
Suché krmivo pre dospelé psy veľkých plemien - BRIT Care Grain-free Adult Salmon- 3 kg| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Alergia, Bez obilnín, Vlasy a pokožka |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Veľké plemeno +45 kg, Veľké (26 až 44 kg) |
| Séria | BRIT Care, BRIT Care Grain-Free |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Typ balenia | Vrecko |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Forma | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Účinky na zdravie | Koža a srsť |
| Chuť krmiva | Losos, Zemiakov |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Hlavná chuť | Ryby, Losos |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Psie plemeno | Všetky plemená veľkých psov |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Proteíny | 25% |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Žiadne umelé prísady | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8595602558902 |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Alergia, Bez obilnín, Vlasy a pokožka |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Veľké plemeno +45 kg, Veľké (26 až 44 kg) |
| Séria: | BRIT Care, BRIT Care Grain-Free |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Forma: | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Účinky na zdravie: | Koža a srsť |
| Chuť krmiva: | Losos, Zemiakov |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Hlavná chuť: | Ryby, Losos |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Psie plemeno: | Všetky plemená veľkých psov |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Proteíny: | 25% |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Žiadne umelé prísady: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
