SYTA MICHA Chef Salmon, parsnip and strawberry - suché krmivo pre psov - 9kg
Kód: DLPSMHKAS0014Podrobný popis
SYTA MICHA Chef Salmon, parsnip and strawberry - suché krmivo pre psov - 9kg| Bez gluténu | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie | Budovanie svalov, Bez obilnín, Bez lepku |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Typ balenia | Vrecko |
| Séria | SYTA MICHA Chef |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Forma | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Hmotnosť | 9 kg |
| Hlavná chuť | Ryby |
| Kategória | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku | 16% |
| Hrubá vláknina | 1,8% |
| Hrubý popol | 10,1% |
| Proteíny | 26% |
| Obsah vlhkosti | 10% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5905108734817 |
| Bez gluténu: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie: | Budovanie svalov, Bez obilnín, Bez lepku |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Séria: | SYTA MICHA Chef |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Forma: | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Hmotnosť: | 9 kg |
| Hlavná chuť: | Ryby |
| Kategória: | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku: | 16% |
| Hrubá vláknina: | 1,8% |
| Hrubý popol: | 10,1% |
| Proteíny: | 26% |
| Obsah vlhkosti: | 10% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
