Taste of The Wild High Prairie 12,2 kg
Kód: DLZTOWKAR0052Podrobný popis
Taste of The Wild High Prairie 12,2 kg| Sezónna ponuka | Jarné stránky |
| Plemeno domáceho zvieraťa | Labrador |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Veľkosť plemena | Veľké (26 až 44 kg), Stredné (11 - 25 kg), Obrovský (> 45 kg), Malé (5-10 kilogramov), Vhodné pre všetky plemená, Extra malý (<4 kg) |
| Typ balenia | Vrecko |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Obsahuje vitamíny | Vitamín A, vitamín E, vitamín D3 |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Kategória | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior, Dospelí |
| Fáza života zvieraťa | Všetko |
| Hmotnosť | 12,2 kg |
| Chuť krmiva | Jahňacie, Bizón |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Hlavná chuť | Zverina |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Ďalšie funkcie | Zvýšená aktivita |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah selénu | 0,3 mg/kg |
| Obsah zinku | 75 mg/kg |
| Obsah vitamínu A | 10000 IU/kg |
| Obsah železa | 60 mg/kg |
| Obsah vitamínu E | 150 mg/kg |
| Obsah tuku | 15% |
| Proteíny | 25% |
| Obsah omega-3 mastných kyselín | 0,3% |
| Obsah vitamínu D3 | 750 IU/kg |
| Hrubý popol | 8,9% |
| Obsah medi | 7 mg/kg |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Obsah jódu | 1,5 mg/kg |
| Obsah mangánu | 14 mg/kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 074198614264 |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky |
| Plemeno domáceho zvieraťa: | Labrador |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Veľkosť plemena: | Veľké (26 až 44 kg), Stredné (11 - 25 kg), Obrovský (> 45 kg), Malé (5-10 kilogramov), Vhodné pre všetky plemená, Extra malý (<4 kg) |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Obsahuje vitamíny: | Vitamín A, vitamín E, vitamín D3 |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Kategória: | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior, Dospelí |
| Fáza života zvieraťa: | Všetko |
| Hmotnosť: | 12,2 kg |
| Chuť krmiva: | Jahňacie, Bizón |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Hlavná chuť: | Zverina |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Ďalšie funkcie: | Zvýšená aktivita |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah selénu: | 0,3 mg/kg |
| Obsah zinku: | 75 mg/kg |
| Obsah vitamínu A: | 10000 IU/kg |
| Obsah železa: | 60 mg/kg |
| Obsah vitamínu E: | 150 mg/kg |
| Obsah tuku: | 15% |
| Proteíny: | 25% |
| Obsah omega-3 mastných kyselín: | 0,3% |
| Obsah vitamínu D3: | 750 IU/kg |
| Hrubý popol: | 8,9% |
| Obsah medi: | 7 mg/kg |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Obsah jódu: | 1,5 mg/kg |
| Obsah mangánu: | 14 mg/kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
