TASTE OF THE WILD Pacific Stream Puppy - suché krmivo pre psov - 12,2 kg
Kód: DLZTOWKAR0064Podrobný popis
TASTE OF THE WILD Pacific Stream Puppy - suché krmivo pre psov - 12,2 kg| Typ balenia | Vrecko |
| Chuť krmiva | Ryba |
| Hlavná chuť | Losos, Ryby |
| Hmotnosť | 12,2 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Obdobie rastu |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena | Obrovský (> 45 kg), Extra malý (<4 kg), Veľké (26 až 44 kg), Malé (5-10 kilogramov), Stredné (11 - 25 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Obsahuje vitamíny | vitamín E, vitamín D, vitamín B6, Vitamín A, vitamín C, vitamín B, Vitamín B12 |
| Fáza života zvieraťa | Šteňa |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah omega-3 mastných kyselín | 0,3% |
| Obsah medi | 7 mg/kg |
| Obsah vitamínu A | 11500 IU/kg |
| Obsah jódu | 1,5 mg/kg |
| Proteíny | 28% |
| Hrubá vláknina | 5% |
| Obsah zinku | 150 mg/kg |
| Vápnik | 1,3% |
| Obsah vitamínu D3 | 800 IU/kg |
| Fosforu | 1% |
| Obsah mangánu | 20 mg/kg |
| Obsah vitamínu E | 175 mg/kg |
| Obsah tuku | 17% |
| Hrubý popol | 7,9% |
| Obsah železa | 60 mg/kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 074198614349 |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Chuť krmiva: | Ryba |
| Hlavná chuť: | Losos, Ryby |
| Hmotnosť: | 12,2 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Obdobie rastu |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena: | Obrovský (> 45 kg), Extra malý (<4 kg), Veľké (26 až 44 kg), Malé (5-10 kilogramov), Stredné (11 - 25 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Obsahuje vitamíny: | vitamín E, vitamín D, vitamín B6, Vitamín A, vitamín C, vitamín B, Vitamín B12 |
| Fáza života zvieraťa: | Šteňa |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah omega-3 mastných kyselín: | 0,3% |
| Obsah medi: | 7 mg/kg |
| Obsah vitamínu A: | 11500 IU/kg |
| Obsah jódu: | 1,5 mg/kg |
| Proteíny: | 28% |
| Hrubá vláknina: | 5% |
| Obsah zinku: | 150 mg/kg |
| Vápnik: | 1,3% |
| Obsah vitamínu D3: | 800 IU/kg |
| Fosforu: | 1% |
| Obsah mangánu: | 20 mg/kg |
| Obsah vitamínu E: | 175 mg/kg |
| Obsah tuku: | 17% |
| Hrubý popol: | 7,9% |
| Obsah železa: | 60 mg/kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
