TASTE OF THE WILD Pacific Stream - suché krmivo pre psov - 5,6 kg
Kód: DLZTOWKAR0056Podrobný popis
TASTE OF THE WILD Pacific Stream - suché krmivo pre psov - 5,6 kg| Forma | Pevné |
| Hlavná chuť | Ryby, Losos |
| Hmotnosť | 5,6 kg |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Chuť krmiva | Losos |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Ďalšie funkcie | Bez kuracieho mäsa, Precitlivenosť na potraviny |
| Typ balenia | Vrecko |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Proteíny | 25% |
| Hrubý popol | 8,9% |
| Obsah tuku | 15% |
| Hrubá vláknina | 3% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 074198614233 |
| Forma: | Pevné |
| Hlavná chuť: | Ryby, Losos |
| Hmotnosť: | 5,6 kg |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Chuť krmiva: | Losos |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Ďalšie funkcie: | Bez kuracieho mäsa, Precitlivenosť na potraviny |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Proteíny: | 25% |
| Hrubý popol: | 8,9% |
| Obsah tuku: | 15% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
