TASTE OF THE WILD Pine Forest - suché krmivo pre psov - 12,2 kg
Kód: DLZTOWKAR0058Podrobný popis
TASTE OF THE WILD Pine Forest - suché krmivo pre psov - 12,2 kg| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Typ balenia | Vrecko |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Forma | Pevné |
| Hmotnosť | 12,2 kg |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Chuť krmiva | Jeleň |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior, Dospelí, Senior |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Hlavná chuť | Zverina |
| Ďalšie funkcie | Pre seniorov, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Bez lepku, Precitlivenosť na potraviny |
| Kategória | Pre psa |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina | 4,5% |
| Proteíny | 28% |
| Obsah tuku | 15% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 074198614370 |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Hmotnosť: | 12,2 kg |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Chuť krmiva: | Jeleň |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior, Dospelí, Senior |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena: | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Hlavná chuť: | Zverina |
| Ďalšie funkcie: | Pre seniorov, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Bez lepku, Precitlivenosť na potraviny |
| Kategória: | Pre psa |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina: | 4,5% |
| Proteíny: | 28% |
| Obsah tuku: | 15% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
