TASTE OF THE WILD Pine Forest - suché krmivo pre psov - 2 kg
Kód: DLZTOWKAR0082Podrobný popis
TASTE OF THE WILD Pine Forest - suché krmivo pre psov - 2 kg| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Ďalšie funkcie | Bez kuracieho mäsa, Precitlivenosť na potraviny, Pre seniorov, Bez obilnín, Bez lepku |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno +45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg, Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Veľké plemeno 25 - 45 kg, Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Senior, Junior, Dospelí |
| Forma | Pevné |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Hlavná chuť | Zverina |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Chuť krmiva | Jeleň, Jahňacie |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Proteíny | 28% |
| Hrubá vláknina | 4,5% |
| Obsah tuku | 15% |
| Hrubý popol | 6,9% |
| Obsah vlhkosti | 10% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 074198613311 |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Ďalšie funkcie: | Bez kuracieho mäsa, Precitlivenosť na potraviny, Pre seniorov, Bez obilnín, Bez lepku |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno +45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg, Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Veľké plemeno 25 - 45 kg, Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Senior, Junior, Dospelí |
| Forma: | Pevné |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Hlavná chuť: | Zverina |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Chuť krmiva: | Jeleň, Jahňacie |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Proteíny: | 28% |
| Hrubá vláknina: | 4,5% |
| Obsah tuku: | 15% |
| Hrubý popol: | 6,9% |
| Obsah vlhkosti: | 10% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
