TASTE OF THE WILD Puppy High Prairie - suché krmivo pre psov - 12,2 kg
Kód: DLZTOWKAR0061Podrobný popis
TASTE OF THE WILD Puppy High Prairie - suché krmivo pre psov - 12,2 kg| Forma | Pevné |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Fáza života zvieraťa | Šteňa |
| Bez gluténu | Áno |
| Chuť krmiva | Bizón |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Ďalšie funkcie | Vlasy a pokožka, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny |
| Špecifické potreby zvieraťa | Obdobie rastu |
| Hlavná chuť | Zverina |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Áno |
| Veľkosť plemena | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Účinky na zdravie | Zdravé kosti, zdravý rast, silné a pevné zuby |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hmotnosť | 12,2 kg |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky |
| Kategória | Pre psa |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina | 5% |
| Obsah tuku | 17% |
| Proteíny | 28% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 074198614325 |
| Forma: | Pevné |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Fáza života zvieraťa: | Šteňa |
| Bez gluténu: | Áno |
| Chuť krmiva: | Bizón |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Ďalšie funkcie: | Vlasy a pokožka, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Obdobie rastu |
| Hlavná chuť: | Zverina |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Účinky na zdravie: | Zdravé kosti, zdravý rast, silné a pevné zuby |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hmotnosť: | 12,2 kg |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky |
| Kategória: | Pre psa |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina: | 5% |
| Obsah tuku: | 17% |
| Proteíny: | 28% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
